Lampka światłowodowa to pomysł na urozmaicenie pokoju najmłodszego członka rodziny. Kaseton z gwiazdkami powieszony nad łóżeczkiem Twojego dziecka rozbudzi wyobraźnię maluszka, wprawi go w zainteresowanie i wywoła uśmiech na szczęśliwej buzi.

gwiezdny kaseton w pokoiku dziecka

 

Lampka światłowodowa w pokoiku małego Olusia

Taką lampkę światłowodową ma w swoim pokoiku mały Oluś. Kolorowe, zmieniające się gwiazdki ubarwiły pokoik młodego kawalera. Ale to nie jest w tym wszystkim najważniejsze. Światełka gwiazd to ciekawy pomysł na uspokojenie i zainteresowanie gwiazdkami, by zachęcić maluszka do leżenia w łóżeczku i łatwiejszego wprawienia niemowlaka w błogi sen. Bo to przecież tak, jakby maluszek zasypiał pod niebem pełnym gwiazd.

 

Kaseton z gwiazdkami do zawieszenia na suficie

Taką lampkę światłowodową stanowi kaseton z zestawem gwiezdnego nieba. W tym wypadku rodzice zdecydowali się na różnorodne efekty świecenia gwiazdek co sprawia, że kaseton może pełnić też rolę koloroterapii. A kolorami i jasnością świecenia rodzice mogą sterować za pomocą pilota.

InfoJeśli potrzebujesz podobnej lampki światłowodowej dla swojego dziecka, znajdziesz ją na naszej stronie: kasetony światłowodowe.