Lustro dla makijażystów Make Up Stand to kolejny model z naszej kolekcji . Tym razem zadbaliśmy o oczekiwania wizażystów, którzy potrzebują lustra mobilnego, nie zapominając przy tym, że kluczowym parametrem lustra do makijażu jest doskonałe oświetlenie twarzy modelki. Dlaczego lustro przenośne? Bo nie zawsze praca profesjonalisty zajmującego się make up’em odbywa się w jednym miejscu.

lustro dla makijażystów mobilne 3w1 make up stand - napis na tle zdjęcia lustra, które stoi na białej toaletce przy ścianie z tapetą w stylu glamour, obok na ścianie wisi obrazek róży, a przy toaletce stoi czarne, wysokie krzesło w barowym stylu

 

Mobilne, stojące, wiszące – jedno lustro, tyle możliwości!

Wygoda przenoszenia, ale i możliwość wygodnego ustawienia lustra to priorytet, którym kierowaliśmy się projektując nowy model lustra dla makijażystów. Aby jednak spełnić wszystkie wymagania profesjonalistów, lustro Make Up Stand może być również zawieszane na ścianie – po odkręceniu zgrabnej podstawy.

 

Makijaż nie „spłynie” w trakcie przygotowywania!

Tak, jak i w poprzednich modelach luster, użyliśmy energooszczędnych żarówek LED, które się nie nagrzewają. Praca przy tradycyjnych żarówkach byłaby katorgą ze względu na ciepło, jakie emitują.

dwa lustra dla makijażystów - model make up stand w kolorze latte

Technologia LED praktycznie nie wydziela ciepła, więc tworzenie trwałego makijażu będzie przyjemnością – makijaż nie zacznie spływać ze skóry pod wpływem nadmiaru ciepła.

 

Lustro dla makijażystów – niezbędne akcesorium profesjonalnej makijażystki

Niezwykłe lustro z serii Make Up Stand to nie tylko odbicie i nie tylko perfekcyjne oświetlenie twarzy modelki. To też atrakcyjny atrybut nowoczesnej makijażystki. Precyzyjne wykonanie, minimalistyczny design, biel i wysokiej jakości żarówki LED tworzą piękny produkt, z którego jesteśmy naprawdę dumni. Mamy nadzieję, że Ty też będziesz. A Twoi klienci dostrzegą, że traktujesz swoje zajęcie jak wysokiej klasy profesjonalista, dbając o każdy detal w swojej pracy.

Lustro do makijażu dla profesjonalnej wizażystki w salonie Moniki Rybak

 

Nie tylko dla profesjonalnych wizażystów

Lustro do makijażu proponujemy nie tylko wizażystom i makijażystom. Świetnie sprawdzi się także w salonach fryzjerskich. Ale i każda kobieta, która na co dzień o poranku mierzy się ze sztuką makijażu może je sobie sprezentować albo zapisać na liście życzeń np. prezentów 😉

lustro dla makijażystów z serii make up stand zakupione przez naszą klientkę stoi na białej toaletce w otoczeniu kosmetyków do makijażu

Lustro Make Up Stand na wymiar
Użyj konfiguratora, by zobaczyć wersje kolorystyczne modelu Make Up Stand i poznać jego wycenę.
Skonfiguruj