Obecnie lustro jest nie tylko w każdym domu, ale także w każdym jego pomieszczeniu. Czy zastanawiałeś się dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta – lustro pełni dziś nie tylko funkcję użyteczną, ale przede wszystkim jest ono designerskim i oryginalnym elementem wyposażenia wnętrz.

 

Lustro z żarówkami z dowolną barwą światła i na dowolny wymiar

Firma Soled jako producent luster, ma w swojej ofercie między innymi nowoczesne lustra z żarówkami. Do wyboru jest nie tylko wymiar lustra, ale także rozmieszczenie żarówek i barwa ich świecenia oraz kształt lustra. Dzięki temu lustro zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów i spełni ich marzenia o posiadaniu wyjątkowego, niepowtarzalnego lustra.

 

Designerskie lustro z żarówkami nie tylko dla wizażysty

Lustra z żarówkami najczęściej wybierają wizażystki oraz właściciele salonów wizażu i fryzjerskich. A to głównie za sprawą żarówek, które

  • wystają ponad taflę szkła – dokładnie i równomiernie doświetlając twarz
  • mają neutralną barwę świecenia, najbardziej zbliżoną do światła dziennego.

Coraz częściej lustrami z żarówkami interesują się także osoby prywatne zupełnie niezwiązane z branżą kosmetyczną. Po prostu takie lustro marzy im się w ich własnym domu. I tu pojawia się poruszona na samym początku kwestia.

lustro-z-zarowkami-nowoczesne

 

Dla tych osób lustro nie będzie pełniło tylko roli funkcjonalnej, czyli stanie się czymś więcej niż lustrem do codziennego przeglądania się w nim. Osoby takie przywiązują wysoką wagę do detali i szczegółów, a lustro traktują jako elegancki i nowoczesny element dekoracyjny wnętrza. Dodatkowo lustro z żarówkami spełnia jeszcze jedną bardzo ważną rolę, a mianowicie oświetleniową.

nowoczesne lustro z żarówkami jako toaletka do makijażu

 

Lustro nie tylko w łazience – zrób sobie toaletkę do makijażu w sypialni

Lustro z żarówkami pasuje praktycznie do każdego rodzaju wnętrza. Czasy, w których miejscem lustra była tylko łazienka, już dawno minęły. Dziś może to być także przedpokój czy salon. Idealnie sprawdzi się także w toaletce w sypialni nadając jej charakteru i elegancji.

Nowoczesne lustro z żarówkami w sypialni

 

Fantazyjny kształt czy standardowa klasyka?

Miłośnicy nowoczesnych wnętrz, którzy przełamują standardy, powinni postawić na lustro o fantazyjnym kształcie, np. z zaokrągloną krawędzią bądź w formie trapezu. Nietypowe rozmieszczenie żarówek na tafli lustra będzie pasować do wnętrz niesymetrycznych i eklektycznych. Lustro okrągłe nada wnętrzu subtelności i delikatności oraz złagodzi jego charakter.

lustro-wizaz-nowoczesne

 

Zadbaj o odpowiednie miejsce dla lustra

Pomieszczenie, w którym powiesimy lustro wysokie i wąskie jednocześnie, zyska przestrzeń oraz jasność i blask. Osoby ceniące sobie przepych, mogą zdecydować się na lustrzaną galerię i powiesić kilka luster obok siebie. Mogą być to lustra identyczne bądź odbiegające od siebie designem.

nowoczesne lustro z żarówkami do makijażu jako toaletka

 

Wybierając miejsce na ścianie, w którym powiesimy lustro, warto się nad tym dobrze zastanowić. Należy zwrócić uwagę na to, aby nie odbijały się w nim meble czy inne elementy wyposażenia wnętrz. W takim wypadku lustro spotęguje wrażenie nieuporządkowanej przestrzeni i bałaganu.

Ważne jest także, aby w lustrze w miarę możliwości nie odbijało się intensywne światło słoneczne, które będzie razić nas w oczy. Wybierając lustro podświetlane z żarówkami pamiętajmy, że dobrze dobrane optycznie powiększy wnętrze, w którym się znajdzie, doświetli ciemne partie pomieszczeń oraz stanie się ciekawym i stylowym dodatkiem.

Zwizualizuj własne lustro i poznaj cenę
Za pomocą konfiguratora luster do wizażu zwizualizujesz indywidualne lustro z wybranymi parametrami, a my podeślemy Ci wycenę na maila.
Skonfiguruj