Oddajemy w Wasze ręce nasz najnowszy produkt – mobilne stanowisko dla wizażysty Beauty Makeup Mirror. Powstało na potrzeby „święta” wizażu The Makeup Day, organizowanego przez Kasię Marek – szefową magazynu „Make-up Trendy”.

mobilne stanowisko dla wizażysty

 

Przenośne stanowisko do wizażu – jak powstało?

Współpracę z Kasią nawiązaliśmy już ponad rok temu, kiedy skontaktowała się z nami organizując pierwszą edycję The Makeup Day w 2016 roku. Wtedy pojechaliśmy z naszymi stanowiskami Hollywood Makeup Stand. O ile super sprawdzają się one w salonach wizażu, kosmetycznych czy fryzjerskich, tak okazało się, że na targi lepsze będą lżejsze, mniejsze i przede wszystkim mobilne.

Mieliśmy już w swojej ofercie dwustronne mobilne stanowiska Hollywood Dual, jednak ze względu na format i założenie, na The Makeup Day potrzebne były stanowiska pojedyncze, jednostronne.

Katarzyna Marek i pracownik SOLED podczas wywiadu na targach Make Up Day

 

A że jako producent chętnie podejmujemy wyzwania i bierzemy udział w ciekawych przedsięwzięciach, z przyjemnością zgodziliśmy się zaprojektować i wyprodukować na tę okazję nowe stanowiska.

Dowiedz się więcejI tak o to powstało ono – białe, mobilne, lekkie i bardzo praktyczne stanowisko wizażysty, któremu zespołowo nadaliśmy wdzięczną nazwę Beauty Makeup Mirror

 

Beauty Make Up Mirror - mobilne stanowisko dla wizażysty na targach wizażu

 

Jakie właściwie jest mobilne stanowisko dla wizażysty od Soled?

 

3w1 – mobilne stanowisko dla wizażysty, lustro do zawieszenia na ścianie i lustro do postawienia na toaletce

Przede wszystkim jest to produkt 3w1 – góra stanowiska to lustro Makeup Stand 80×60 cm – jedno z naszych najpopularniejszych modeli luster do wizażu. Po zamontowaniu góry i dolnego stelaża mamy kompletne stanowisko. W razie potrzeby możemy rozdzielić stanowisko i dzięki dołączonej podstawce możemy mieć lustro stojące w ramie – model Makeup Stand. Nie chcąc korzystać z podstawki, możemy to lustro zawiesić na ścianie. Więc w jednym produkcie mamy tak naprawdę aż 3 różne możliwości.

stanowisko beauty makeup mirror 3w1

 

Pojedzie z Tobą wszędzie tam gdzie zechcesz

Stanowisko jest przede wszystkim mobilne. Posiada 4 kółka z hamulcami, dzięki czemu możemy – po postawieniu w wybranym miejscu – zablokować je, aby było stabilne. Dodatkowo tylne kółka są składane, co znacznie ułatwia transport całości (stanowisko zmieści się w bagażniku samochodu). Cała konstrukcja jest przy tym bardzo lekka w porównaniu do innych stanowisk wizażowych. Góra, czyli lustro Makeup Stand waży ok. 8,5 kg, a dolny stelaż ok. 13 kg.

Beauty Make Up Mirror na kołach

 

Zorganizujesz pracę przy aromatycznej kawie

Beauty Makeup Mirror posiada także praktyczną półkę z rantem, dzięki czemu postawione na niej kosmetyki i akcesoria nie zsuwają się i nie ma ryzyka, że coś spadnie i się pobije czy wysypie. Będziesz miała też miejsce do postawienia np. kubka z kawą.

półka w stanowisku Beauty Make Up Mirror

 

Nie tylko dla wizażystów

Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania dwóch podwójnych gniazdek elektrycznych z obu boków stanowiska, co sprawia, że Beauty Make Up Mirror może zainteresować także fryzjerów.

gniazdka elektryczne w stanowisku Beauty Make Up Mirror

Stanowiska SOLED i WS Academy

 

Lustro z dobrym oświetleniem + wygodna półka na akcesoria kosmetyczne + możliwość podłączenia suszarki do włosów, lokówki czy prostownicy = KOMPLETNA KONSOLA FRYZJERSKA. A wizażystom, gniazdko elektryczne może przydać się do podłączenia smartfona – swojego lub Twojej klientki.

Ważne

Całość jest bardzo prosta w złożeniu – montaż stanowiska zajmuje tylko 2 minuty!

 

Dla kogo polecamy stanowisko Beauty Make Up Mirror?

Wszystkie te cechy sprawiają, że mobilne stanowisko dla wizażysty z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne i coraz częściej decydują się na nie zarówno osoby prowadzące własną działalność makeup’ową, jak i firmy kosmetyczne i fryzjerskie, które często biorą udział w targach, eventach czy organizują różne szkolenia.

mobilne stanowisko na targi makijażu

Beauty Days

Bitwa na pędzle na Beauty Days i stanowiska SOLED

Bitwa na pędzle na Beauty Days

 

Dla tych drugich takie stanowisko jest wręcz niezbędnym wyposażeniem stoiska targowego, bo dzięki niemu mogą zaprezentować makijaże wykonane przy użyciu swoich kosmetyków.

 

Jeśli mimo wszystko po przeczytaniu masz jakieś pytania – pisz śmiało w komentarzu! : ) Chętnie przyjmiemy też różne sugestie dotyczące stanowiska – co zmienić, co ulepszyć itp… : )

 

Dowiedz się więcejWięcej informacji na temat stanowiska znajdziesz na naszej stronie: Poznaj stanowisko Beauty Make Up Mirror

Stanowisko możesz zakupić w naszym sklepie: Kup stanowisko mobilne Beauty Make Up Mirror