Talent i wiedza fryzjera czy wizażysty to nie wszystko – ważne jest też stanowisko pracy! A dokładnie profesjonalne, mobilne stanowisko fryzjerskie / makijażowe z odpowiednim oświetleniem, które zarówno Tobie, jak i Twoim klientom zapewni komfort i sprawi, że praca przy nim będzie czystą przyjemnością.

 

Mobilne i dwustronne stanowiska dla fryzjerów i wizażystów

Nowe, dwustronne, mobilne stanowisko fryzjerskie Hollywood Dual marki Soled to kompletne i profesjonalne stanowisko pracy każdego wizażysty i fryzjera. Duże lustra z wysuniętymi ponad taflę szkła żarówkami LED o barwie neutralnej dokładnie i równomiernie doświetlają twarz, dzięki czemu możliwe jest wykonanie perfekcyjnego makijażu czy fryzury.

stanowisko mobilne do makijażu

Dzięki praktycznej półce wszystkie potrzebne Ci przybory i kosmetyki będziesz mieć w zasięgu ręki.

Blat na kosmetyki i przybory w stanowisku makijażowym firmy SOLED

Dodatkowo w mobilnym stanowisku fryzjerskim można zamontować gniazdka elektryczne – bez problemu podłączysz do nich chociażby suszarkę do włosów.

Gniazdka elektryczne na stanowisku Hollywood Dual

Mobilne stanowisko posiada kółka, dzięki czemu można je w każdej chwili przestawić w dowolne miejsce. Dużą zaletą konsoli fryzjerskiej jest jej dwustronność – jednocześnie i niezależnie od siebie mogą przy niej pracować dwie osoby. Co dokładnie oznacza ta niezależność? Lustra posiadają oddzielne obwody. Można włączyć tylko jedno z nich lub oba na raz.

Dwustronne stanowisko z lustrem z żarówkami LED

 

Co zyskasz kupując dwustronne stanowisko mobilne Hollywood Dual?

 

Jesteś wizażystą i potrzebujesz stanowiska makijażowego?

Jeśli jesteś wizażystą i prowadzisz MakeUp Room,takie stanowisko jest Twoim absolutnym must have! Żarówki o neutralnym kolorze świecenia pozwolą Ci dostrzec wszelkie niedoskonałości skóry oraz dobrać odpowiedni makijaż dla klientek. Postawienie w salonie kilku mobilnych stanowisk do makijażu umożliwi Ci prowadzenie warsztatów, szkoleń czy indywidualnych lekcji makijażu. Jeśli dodatkowo prowadzisz vlog lub nagrywasz tutoriale, to stanowisko pomoże Ci wyróżnić się wśród innych tego typu filmów.

 

Jesteś fryzjerem i potrzebujesz stanowiska fryzjerskiego?

Jako fryzjer zyskasz profesjonalną konsolę fryzjerską.

InfoDzięki dwóm podwójnym gniazdkom elektrycznym bez problemu podłączysz suszarkę do włosów, lokówkę, prostownicę czy maszynkę do strzyżenia. Na półce położysz grzebienie czy nożyczki.
Mobilne stanowisko fryzjerskie to wolnostojący, samodzielny i przede wszystkim stabilny mebel, który możesz postawić w każdym miejscu swojego salonu, a nawet bokiem do okna! Jeśli jeździsz na targi branżowe, stanowisko możesz wziąć ze sobą. Z pewnością przykuje ono uwagę zwiedzających i podniesie prestiż Twojego stoiska.

stanowiska fryzjerskie Hollywood Dual

 

Prowadzisz drogerię lub perfumerię?

Stanowisko mobilne z lustrem do makijażu to także idealne rozwiązanie dla sklepów z kosmetykami, drogerii czy perfumerii. W każdym z tych miejsc są testery kosmetyków, które klientki chętnie sprawdzają na swojej skórze. Dlaczego więc nie dać im możliwości testowania tych kosmetyków tak jak to robią profesjonaliści? Dzięki temu poczują się wyjątkowo.

Mobilne stanowisko fryzjerskie

 

Masz własną szkołę wizażu i chcesz ją wyposażyć w odpowiednie stanowiska do makijażu?

Jako właściciel czy dyrektor szkoły wizażu bądź charakteryzacji, powinnaś zapewnić swoim uczniom i kursantom odpowiednie miejsce do nauki. Przekazywanie wiedzy i umiejętności to jedno. Ale praktyczne wykorzystanie zdobytych wiadomości jest równie ważne. W momencie, kiedy wyposażysz sale i pracownie w profesjonalne stanowiska z lustrem i żarówkami, prestiż Twojej szkoły może wzrosnąć. Dodatkowo nowoczesne wyposażenie pracowni sprawi, że Twoi kursanci będą zadowoleni z zajęć w profesjonalnych warunkach.

praca w szkole wizażu przy stanowiskach mobilnych obustronnych dla makijażystów

 

Mobilne stanowiska fryzjerskie i kosmetyczne Hollywood Dual spełniają wymagania profesjonalistów

Skąd to wszystko wiemy? Stanowiska powstały we współpracy i po konsultacjach z profesjonalistami w swoim fachu – makeup artystami, właścicielami szkół wizażu, fryzjerami i kosmetyczkami. Dzięki informacjom od nich udało nam się stworzyć obustronne stanowisko do wizażu spełniające standardy osób z tych branży, odpowiadające im potrzebom i wymaganiom.

Dowiedz się więcejTu poznasz całą specyfikację stanowisk mobilnych do fryzjerstwa i wizażu.

Postanowiliśmy także zlecić produkcję żarówek specjalnie dla naszej firmy, o neutralnej barwie świecenia, temperaturze barwowej 4000K i współczynniku oddawania barw Ra>85. Co najważniejsze – nasze żarówki nie rażą w oczy i nie męczą ich, dzięki czemu możliwa jest wielogodzinna praca przy nich.

InfoJeśli mimo tych wszystkich zalet, nadal się wahasz i masz jakieś wątpliwości – koniecznie zajrzyj do realizacji i zdjęć przesłanych od naszych zadowolonych klientów. Może one pomogą Ci podjąć decyzję i zdecydować się na zakup – stanowiska fryzjerskie w naszym sklepie internetowym.