Witaj!

Jesteś na blogu, na którym poruszamy tematy związane z aranżacją wnętrz, oświetleniem, makijażem i fryzjerstwem. Prowadzimy też dziennik budowy domu jednorodzinnego i przeprowadzamy wywiady ze znanymi wizażystami. Na co dzień zajmujemy się produkcją i sprzedażą oświetlenia LED i światłowodowego oraz wykonujemy lustra do makijażu na dowolny wymiar i mobilne stanowiska fryzjerskie.
Więcej o nas

Skontaktuj się z nami

soled@soled.pl 531 185 153
0

Szklany wieniec kuchenny alternatywą dla oświetlenia punktowego w kuchni

Urządzając kuchnię chcesz, żeby była ona jak najbardziej praktyczna i funkcjonalna. Aby miała dużo szafek, szuflad i półek – by móc pomieścić jak najwięcej przyborów kuchennych i artykułów spożywczych. Musi też zmieścić się kuchenka, lodówka i inne urządzenia AGD. Stół wraz z krzesłami to również obowiązkowa pozycja w każdej kuchni. Jednocześnie, przy zachowaniu tych wszystkich punktów, musi być ona bezpieczna i łatwa w utrzymaniu czystości. Dobre oświetlenie również jest bardzo ważne. Obecnie, w przeciwieństwie do chociażby lat 90., główne źródło światła na suficie nie wystarczy. Coraz częściej stosuje się oświetlenie punktowe pod szafkami. Alternatywą są szklane podświetlane wieńce LED. Czym właściwie są?  
Czytaj więcej
1 Oświetlenie LED nowoczesnej kuchni

Pomysły na oświetlenie kuchni i podświetlenie blatu [cz.1]

Aranżacja kuchni sprawia przyjemność, ale i wywołuje kłopoty. Nieograniczone możliwości wyboru mebli, koloru, dodatków, blatów przyprawiają o zawrót głowy. Nie jest łatwo się w tym odnaleźć. Gdy masz prawdziwe problemy z decyzją najlepiej skorzystaj z usług architektów i dobrych firm stolarskich. Pamiętaj, że nie możesz też zapominać o odpowiednim oświetleniu, które jest niezwykle ważne w kuchni. Chyba, że nie przepadasz za gotowaniem:). Skuteczne oświetlenie kuchni zapobiegnie utracie wzroku i... kończyn podczas krojenia. Więc myślę, że warto się nim zainteresować. Najlepiej, jak najwcześniej. Dobre rozplanowanie instalacji elektrycznej czy rozmieszczenie gniazdek  ułatwi późniejszy remont i zapobiegnie niepotrzebnym przeróbkom. Które są czasochłonne i często dość kosztowne.
Czytaj więcej
3 Kuchnia otwarta na salon - SOLED

Kuchnia otwarta na salon czy zamknięta?

  Mimo, że obecnie da się zauważyć wiodący trend projektowania kuchni otwartych na salon, to wiele osób nadal decyduje się na kuchnię zamkniętą. Oba rozwiązania mają swoich zwolenników i przeciwników. Obie kuchnie mogą być praktyczne i efektowne. Obie, mają swoje wady i zalety. Poznaj je, a na pewno stworzysz kuchnię swoich marzeń.
Czytaj więcej

Potrzebujesz oświetlenia LED, światłowodowego lub lustra do makijażu na wymiar?

Skontaktuj się z nami