Witaj!

Jesteś na blogu, na którym poruszamy tematy związane z aranżacją wnętrz, oświetleniem, makijażem i fryzjerstwem. Prowadzimy też dziennik budowy domu jednorodzinnego i przeprowadzamy wywiady ze znanymi wizażystami. Na co dzień zajmujemy się produkcją i sprzedażą oświetlenia LED i światłowodowego oraz wykonujemy lustra do makijażu na dowolny wymiar i mobilne stanowiska fryzjerskie.
Więcej o nas

Skontaktuj się z nami

soled@soled.pl 531 185 153
1 lustro do łazienki z oświetleniem LED

Lustro do łazienki z oświetleniem LED na wymiar

Odpowiednie urządzenie własnej - nawet niewielkiej - łazienki to nie lada wyzwanie. Aranżacja i projektowanie łazienki kojarzy się zwykle z doborem płytek o odpowiedniej kolorystyce, armatury łazienkowej i atrakcyjnych dodatków. Ciekawie ułożone ręczniki, czyste wnętrze i dużo światła – to głównie te czynniki zwracają uwagę w pierwszej ocenie. Ale centralnym punktem tego pomieszczenia jest lustro do łazienki, które w połączeniu z oświetleniem ułatwi codzienną, poranną toaletę. Zarówno paniom, jak i panom.
Czytaj więcej
1 Oświetlenie LED fugi w łazience

Oświetlenie LED w fugach w łazience

Podświetlenie LED fugi to pomysł na efektownie prezentującą się łazienkę. Niewielkim wysiłkiem i niedużym kosztem. Każda dobra ekipa układająca kafelki w łazience na pewno poradzi sobie z montażem. Świetliste smugi światła tworzy się na podłodze między terakotą i na ścianach pomiędzy glazurą. Zobacz, jak osiągnąć taki efekt.

Czytaj więcej

Potrzebujesz oświetlenia LED, światłowodowego lub lustra do makijażu na wymiar?

Skontaktuj się z nami