Witaj!

Jesteś na blogu, na którym poruszamy tematy związane z aranżacją wnętrz, oświetleniem, makijażem i fryzjerstwem. Prowadzimy też dziennik budowy domu jednorodzinnego i przeprowadzamy wywiady ze znanymi wizażystami. Na co dzień zajmujemy się produkcją i sprzedażą oświetlenia LED i światłowodowego oraz wykonujemy lustra do makijażu na dowolny wymiar i mobilne stanowiska fryzjerskie.
Więcej o nas

Skontaktuj się z nami

soled@soled.pl 531 185 153
1

Oświetlenie schodów taśmami LED + inteligentny sterownik schodowy z czujkami ruchu

Pewnie zastanawiasz się po co komu oświetlenie schodów taśmami LED i to na dodatek z czujnikiem ruchu? To wyobraź sobie teraz taką sytuację – budzisz się w nocy, bo chcesz się napić wody. Musisz zejść na dół schodami do kuchni. Po ciemku i po omacku szukasz włącznika na ścianie, włączasz go (co oznacza także charakterystyczny odgłos), na dole schodów wyłączasz (żeby palące się światło nie obudziło innych domowników), idziesz do kuchni po wodę, po czym wracając do łóżka ponownie powtarzasz te czynności.
Czytaj więcej
2 Oświetlenie schodów LED

Oświetlenie schodów – LED czy światłowody? [cz.4]

Najpopularniejsze obecnie metody na oświetlenie schodów to taśmy LED lub światłowody. Oświetlenie LED i światłowody oświetleniowe mogą być montowane pod stopniami, dlatego łatwo je ukryć. Obie metody są wysoce energooszczędne (pod warunkiem, że do światłowodów zastosujesz generator światła LED).
Czytaj więcej
2 Kinkiet na klatkę schodową

Oświetlenie schodowe – oświetlenie górne [cz.2]

Jeśli nie przewidzieliśmy oświetlenia na stopniach najlepszym rozwiązaniem będą lampy umieszczone na suficie nad schodami. Bądź kinkiety na ścianie klatki schodowej.
Czytaj więcej
0 Oświetlenie schodów LED

Jakie oświetlenie schodów wybrać? Planowanie [cz.1]

Budując dom czy remontując piętrowe mieszkanie nie przywiązujemy do schodów dużego znaczenia. Najczęściej wybieramy stolarza, materiał i kształt poręczy. Schody są jednak bardzo ważne! Powinny być przecież bezpieczne dla domowników, a przede wszystkim dzieci. A dodatkowo mogą stanowić efektowną dekorację wnętrza. Szczególnie, jeśli wychodzą na salon i zwracają na siebie uwagę przychodzących gości. W kolejnych wpisach podpowiemy, jak połączyć bezpieczeństwo z aranżacją i uzyskać oczekiwany efekt wyłącznie za pomocą oświetlenia. Dowiesz się wszystkiego po kolei. Od planowania, przygotowania instalacji, wyboru odpowiedniej metody oświetlenia, aż do włączenia światła. Zaczynamy!
Czytaj więcej

Potrzebujesz oświetlenia LED, światłowodowego lub lustra do makijażu na wymiar?

Skontaktuj się z nami