Oświetlenie LED sypialni nie musi być domeną wnętrz zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Wystarczy odrobina wyobraźni, by smugi światła i drobne gwiazdy zagościły także we wnętrzu o klasycznym wystroju. W ten sposób można uzyskać romantyczne oświetlenie sypialni bez zastosowania świec.

romantyczne oświetlenie sypialni i pomysł na toaletkę - wizualizacja

 

Romantyczne oświetlenie sypialni, dzięki taśmom LED

W aranżacji widocznej na zdjęciu zastosowano taśmę LED do podświetlenia sufitu i ściany. Podświetlenie LED stanowi ciekawy, subtelny akcent. A światło o barwie białej ciepłej sprawia, że nasza romantyczna sypialnia staje się przytulna i ciepła. Wystarczy jedynie zakup taśmy LED z zasilaczem o odpowiedniej mocy i zamontowanie całego zestawu LED we wnęce.

Dowiedz się więcej

Jak zamontować taśmę LED – tego dowiesz się z innego naszego wpisu.

 

Relaks w łóżku pod niebem pełnym gwiazd

Ponadto, na suficie na powyższej inspiracji znajduje się kaseton światłowodowy, który może być wykonany na wymiar. Delikatne gwiazdy na nudnym – z reguły – suficie nad łóżkiem to ciekawa i sympatyczna dekoracja wnętrza. Wystarczy przypomnieć sobie chwilę leżenia pod gwiazdami na świeżym powietrzu. Niestety prawdziwego piękna nocnego nieba nic nie jest w stanie zastąpić, dlatego taki kaseton stanowi jedynie ciekawą namiastkę 🙂

Oświetlenie LED sypialni

Gwiazdy na suficie
Panel z gwiezdnym niebem skonfigurujesz na wymiar przy pomocy kreatora, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Skonfiguruj

romantyczne oświetlenie sypialni - dziewczyna siedzi na toaletce przed lustrem drewnianym z żarówkami w starym stylu

 

Toaletka do makijażu

Która z Pań nie chciałaby posiadać własnego kącika z dużym lustrem i miejscem na uporządkowanie kosmetyków? : ) Warto pamiętać, że do wygodnego wykonania skutecznego makijażu potrzebne jest też odpowiednie oświetlenie. Tu z pomocą przychodzi lustro LED do wizażu, które posiada odpowiednie, naturalne oświetlenie, dzięki żarówkom o neutralnej barwie światła.

Jednocześnie, żarówki LED nie oślepiają, ani nie nagrzewają się, więc w komfortowych warunkach wykonasz makijażu oczu, a podkład nie spłynie od nadmiaru gorąca emitowanego przez tradycyjne żarówki. Bowiem żarówki LED emitują znacznie mniej ciepła, a do tego są energooszczędne.

romantyczne oświetlenie sypialni to lustro do wizażu umieszczone na drewnianej toaletce, przy lustrze siedzi kobieta, która wykonuje makijaż

Z tego typu luster korzystają również profesjonalni wizażyści.

Dowiedz się więcejTo nasza inspiracja na romantyczne oświetlenie sypialni. Chętnie poznamy Twoją. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem aranżacji nowoczesnych, zerknij na nasze pomysły na nowoczesne oświetlenie sypialni LED.