Własna toaletka do makijażu to marzenie niejednej kobiety. Aby stworzyć niewielki kącik make up w sypialni niezbędny jest prosty mebel z szufladami i blatem, na którym znajdą się wszystkie kosmetyki i przybory. Do tego potrzebujemy jeszcze wygodnego fotela, lustra i oświetlenia. Te dwa ostatnie elementy można połączyć w całość. Wystarczy zainwestować w lustro do wizażu z żarówkami LED rozmieszczonymi na tafli szkła.

Lustro do wizażu z żarówkami LED - napis na tle zdjęcia modelki przy lustrze wizażowym

 

Lustro do wizażu z żarówkami LED – zalety

Lustro LED do makijażu marki SOLED to hit profesjonalistów zajmujących się makijażem. Polecane jest przez wizażystów, charakteryzatorów, fotografów, kosmetyczki i fryzjerki.

Skuteczność naszych produktów do makijażu doceniali eksperci makijażu na Fashion Week Poland, Beauty Days oraz targach Make Up Day. Ale wystarczy tych „skromnych pochwał” :), przejdźmy do sedna.

 

Jakie cechy powinno posiadać lustro do wizażu?

Odpowiednie oświetlenie o barwie neutralnej

Lustro do wizażu musi być przede wszystkim skutecznie oświetlać twarz. Ułatwiając, tym samym, zauważenie niedoskonałości skóry, które należy skorygować. Do tego celu poleca się oświetlenie chłodne lub – najbardziej – światło białe neutralne, które najbardziej przypomina światło dzienne. W ciepłym świetle, co prawda, skóra prezentuje się ładniej, lecz może to przyczyniać się do zakłamanego efektu w świetle naturalnym – na zewnątrz. A na co dzień zależy nam na makijażu, który jest subtelny i niezauważalny, prawda? W poniższym fragmencie szkolenia, Pani Ewa Gil – znana i ceniona wizażystka – opowiada więcej na temat lustra i odpowiedniego oświetlenia w pracy przy wizażu.

 

Żarówki LED, które się nie nagrzewają tak jak tradycyjne

Dzięki wykorzystaniu lustra z żarówkami rozmieszczonymi na jego obwodzie (wystają z tafli szkła), skóra twarzy jest równomiernie i dokładnie oświetlona. Ponadto, mleczne szkło żarówek zapobiega efektowi „rażenia w oczy”.

 

A ze względu na to, że lustro LED do wizażu zawiera wyłącznie żarówki LED, korzyści są podwójne:

  • po pierwsze, nie narażamy się na wysokie rachunki za energię elektryczną (bo 3 W żarówka LED to nie 30-40 W zwykłej żarówki),
  • po drugie, nie ma obaw o intensywne wydzielanie ciepła przez żarówki. Dlatego makijaż „nie spłynie” w trakcie jego przygotowywania ;).

lustro z żarówkami dla wizażystki zawieszone nad toaletką w pobliżu okna

 

Lustro do wizażu marki SOLED

Na rynku występują różne lustra z oświetleniem. Są to często lustra oparte na oświetleniu klasycznym, z tradycyjnymi żarówkami lub świetlówkami. Wychodząc jednak na przeciw potrzebom wymagających wizażystów przygotowaliśmy produkt oparty na żarówkach LED i minimalistycznym designie.

Lustro do wizażu z żarówkami LED jest produkowane w Polsce z wielką dbałością o szczegóły. Zastosowano w nim energooszczędne żarówki LED ze światłem białym neutralnym (lub białym ciepłym – do wyboru), które nie tylko pięknie oświetlają skórę, ale są też bardzo estetyczne. W związku z tym, lustro do wizażu stanowi również ciekawy element dekoracji wnętrza.

lustro wizażysty wiszące na ścianie w ciemnym pomieszczeniu - pracowni wizażu

 

Czy lustro do wizażu jest tylko dla wizażystów?

Nie jest to produkt skierowany tylko do profesjonalistów np. wizażystów, kosmetyczki, stylistów, charakteryzatorów czy fryzjerów. Każda kobieta, która spędza czas na dbałości o swój makijaż może zawiesić takie lustro w swojej łazience lub sypialni nad toaletką lub biurkiem. Lustro do makijażu zwiększy wygodę codziennej celebracji nad idealnym wyglądem, a przede wszystkim sprawi, że przez chwilę poczujesz się jak… prawdziwa gwiazda filmowa. Bowiem inspiracją były lustra kojarzone z garderób filmowych i z teatralnych przebieralni.

lustro z żarówkami w łazience nowoczesnej zawieszone nad zlewem, w oddali widać wannę narożną

 

Gdzie nabyć lustro do wizażu?

Omawiane wyżej – oryginalne lustro do wizażu – oferuje wyłącznie producent SOLED. Przykładowe wymiary i warianty luster znajdziesz w sklepie: lustra do wizażu. A jeśli chcesz, byśmy wykonali lustro do makijażu na dowolny wymiar z wybranymi przez Ciebie parametrami, zajrzyj do kreatora luster:

Konfigurator lustra do wizażu na wymiar
Skonfiguruj lustro do wizażu takie, jakiego potrzebujesz. Dopasuj wymiary lustra do swojego wnętrza, wybierz barwę żarówek i uzyskaj wycenę.
Skonfiguruj