Witaj!

Jesteś na blogu, na którym poruszamy tematy związane z aranżacją wnętrz, oświetleniem, makijażem i fryzjerstwem. Prowadzimy też dziennik budowy domu jednorodzinnego i przeprowadzamy wywiady ze znanymi wizażystami. Na co dzień zajmujemy się produkcją i sprzedażą oświetlenia LED i światłowodowego oraz wykonujemy lustra do makijażu na dowolny wymiar i mobilne stanowiska fryzjerskie.
Więcej o nas

Skontaktuj się z nami

soled@soled.pl 531 185 153
0 profile LED do taśm LED - dlaczego warto stosować - 5 powodów

Profil LED do taśmy LED – 5 powodów, dla których powinieneś go zastosować

Taśma LED jest obecnie jednym z częściej stosowanych rozwiązań oświetlenia ledowego. Każdy kto choć raz ją montował wie, że zainstalowanie może nastręczyć trudności, można ją także niechcący łatwo zniszczyć, nawet już po założeniu. Alternatywą dla takich niemiłych sytuacji jest profil LED do taśmy LED.
Czytaj więcej
0 jak połączyć długie odcinki taśmy LED

Połączenie długich odcinków taśmy LED – jak to zrobić prawidłowo?

Jednym z większych problemów, z którym spotyka się większość ludzi chcących zamontować oświetlenie LED, jest połączenie długich odcinków taśmy LED – jak to zrobić prawidłowo?
Czytaj więcej
0 jaka taśma LED do kuchni

Jaka taśma LED do kuchni? Poradnik

Obecnie, kiedy panuje moda na gotowanie i przygotowywanie fit posiłków, coraz większą wagę przykłada się do odpowiedniego oświetlenia kuchni. Obecnie samo górne oświetlenie w postaci żyrandola czy plafonu jest coraz rzadziej spotykane. Coraz więcej osób decyduje się na podświetlenie umieszczone tuż nad blatem kuchennym.
Czytaj więcej
0 jak wybrać taśmę LED

Jak wybrać taśmę LED, by cieszyć się trwałym oświetleniem?

Taśma LED może być bardzo użyteczna w oświetleniu. Kluczowym słowem jest tutaj może, bo bardzo ważne jest dobranie tego komponentu tak, by rzeczywiście spełniał swoje zadanie i cieszył długą i bezawaryjna pracą. Jak wybrać taśmę LED? Poniżej znajduje się kilka kroków które zdecydowanie ułatwią wybór i odpowiednie dobranie taśmy ledowej.

Czytaj więcej
0 zdjęcie prezentujące żarówki wiszące z sufitu obrazujące artykuł na temat tego jak dobrać zamiennik led

Jak dobrać zamiennik LED dla żarówki 60W?

Oświetlenie LED stanowi coraz większy udział w rynku, stopniowo wypierając tradycyjne żarówki, halogeny oraz świetlówki. Z uwagi na swoją specyfikę, niejednokrotnie ciężko jest dobrać zamiennik LED w taki sposób, aby możliwie blisko odwzorowywał obecnie używane źródło światła.
Czytaj więcej
0 barwa biala neutralna lustra led

Jaką barwę podświetlenia lustra LED wybrać? Białą ciepłą, zimną czy neutralną?

Zamawiając podświetlane lustro LED wykonywane na wymiar, zastanawiasz się pewnie także jaką barwę podświetlenia lustra LED wybrać.  Zazwyczaj masz do wyboru jeden z dwóch kolorów: biały ciepły bądź biały zimny. Jednak co w przypadku, kiedy nie możesz się zdecydować lub szukasz czegoś pośredniego?
Czytaj więcej
0

Gwieździste niebo na suficie napinanym, kasetonie czy gips-kartonie?

Gwieździste niebo montuje się na różnych powierzchniach. Każde rozwiązanie ma swoje korzyści. Specjalnie dla Ciebie porównaliśmy te 3 sposoby montowania gwiezdnego nieba: gwieździste niebo na suficie napinanym, gips-kartonie lub kasetonie. Byś wybrał ten, który najbardziej odpowiada Tobie i miejscu, w którym chcesz je zastosować.
Czytaj więcej
0

Światłowody oświetleniowe – podstawy #2

Światłowody oświetleniowe występują w różnych średnicach, a także potrzebują źródła światła, ponieważ same w sobie nie świecą. Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się co zrobić, aby Twoje światłowody zaczęły świecić, jaką średnicę wybrać i dlaczego światłowody wykreują niezwykły klimat w Twoim mieszkaniu, to koniecznie musisz zapoznać się z tym wpisem.
Czytaj więcej
0

Światłowody oświetleniowe – podstawy #1

Światłowody coraz częściej kojarzą się nam już nie tylko z Internetem, ale i oświetleniem, szczególnie - dekoracyjnym. Dlatego postaramy się, abyś poznał podstawowe informacje na temat światłowodów, poczynając od historii ich powstania, przez rodzaje, zastosowanie i parametry. Z naszego mini kompendium o światłowodach dowiesz się, jaki światłowód wybrać i jak światłowody oświetleniowe mogą udekorować wnętrza.
Czytaj więcej
3 Żarówka LED

Strumień świetlny oprawy LED, czyli co z tymi lumenami?

Poszukując żarówki LED na pewno trafiłeś na informację o lumenach (lm). A przynajmniej powinno Ci zależeć na takiej informacji, bo dzięki temu wiesz, czy dana oprawa LED spełni Twoje oczekiwania jako zamiennik tradycyjnej żarówki i czy dostarczy Ci odpowiednią ilość światła. Z tego wpisu dowiesz się czym jest strumień świetlny oprawy LED.
Czytaj więcej

Potrzebujesz oświetlenia LED, światłowodowego lub lustra do makijażu na wymiar?

Skontaktuj się z nami