Dziecko jest naszym oczkiem w głowie. Dlatego wnętrze, w którym przebywa nasza pociecha powinno być dopasowane do jego upodobań. Może Twój maluch lubi jakiś kolor, może ma ulubionego bohatera, może przepada za rysowaniem, a może woli wspinać się i zdobywać? Zobacz dwa ciekawe pomysły na pokój dziecka. Jeden dla dziewczynki, drugi dla chłopca.

Każda młoda dama marzy o swoim własnym, uroczym pokoiku. Sypialni prawdziwej księżniczki z bajki. Marzenia o księciach przyjdą na szczęście później;). Baśniowy róż jest częstym wyborem kolorystyki wnętrz dziewczynek. Częstym, choć nie jedynym. Nie każda dziewczynka lubi różowy, warto zwracać uwagę na upodobania swojego dziecka. Bo to nasz maluch musi czuć się u siebie dobrze.

IMG_9611

Z kolei książę, przebojowy i waleczny, podąża raczej w kierunku bohaterów, takich jak Batman, Spiderman. Pokój młodego kawalera ma wiele zakamarków, przejść i schowków. Tunele, ślizgawki, a wszystko to, żeby dziecięcy pokój stał się mini placem zabaw, a spędzanie w nim czasu sprawiało dziecku prawdziwą frajdę.gwiezdziste-niebo-pokoj-dziecka-1Gwieździste niebo w pokoju dziecka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jak wygląda pokój dziecięcy Twojego dziecka?

projekt Ula Blank, Dila Decor, gwiezdne niebo www.soled.pl