Dziecko jest naszym oczkiem w głowie. Dlatego pokój dziecięcy, w którym ma przebywać nasza pociecha dobrze, aby było dopasowane do jego upodobań. Może Twój maluch lubi jakiś kolor, może ma ulubionego bohatera, może przepada za rysowaniem albo woli wspinać się i zdobywać? Zobacz dwa ciekawe pomysły na pokój dziecka. Jeden dla dziewczynki, drugi dla chłopca.

pokój dziecka dla chłopca i dziewczynki

 

Pokój dziecięcy dla dziewczynki

Wszystkie dzieci zazwyczaj marzą o swoim własnym, uroczym pokoiku. Sypialni prawdziwej księżniczki z bajki. Marzenia o książętach przyjdą na szczęście później ; ). Baśniowy róż jest częstym wyborem kolorystyki wnętrz dziewczynek. Częstym, choć nie jedynym. Nie każda dziewczynka lubi różowy, warto zwracać uwagę na upodobania swojego dziecka. Bo to nasz maluch musi czuć się u siebie dobrze, więc wystrój niekoniecznie musi podobać się także rodzicom : )

Pokój dziecięcy dla dziewczynki w różu

 

Pokój dziecięcy dla chłopca

Z kolei aranżacja pokoju księcia poszła w kierunku bohaterów komiksów, takich jak Spiderman. Pokój młodego kawalera ma też wiele zakamarków, przejść i schowków. Pojawiły się w nim tunele, ślizgawki, a wszystko po to, żeby dziecięcy pokój stał się mini placem zabaw, a spędzanie w nim czasu sprawiało dziecku prawdziwą frajdę. A dla dopełnienia efektu na suficie znajduje się imitacja nieba nocą, wykonana za pomocą światłowodów z generatorem światła (gwieździste niebo).

Pokój dziecięcy dla chłopca ze zjeżdżalnią

Pokój dziecięcy chłopca z gwiezdnym sufitem

 

Skonfiguruj gwiezdne niebo do pokoju dziecka
Gwiezdny sufit do pokoju dziecka możesz skonfigurować na wymiar sufitu z wybranymi parametrami (liczba gwiazd, wielkości gwiazd, efekty świecenia).
Skonfiguruj

 

A jak wygląda pokój dziecięcy Twojej pociechy?

InfoProjekt: Ula Blank, Dila Decor

Gwiezdne niebo: soled.pl