Odpowiednie urządzenie własnej – nawet niewielkiej – łazienki to nie lada wyzwanie. Aranżacja i projektowanie łazienki kojarzy się zwykle z doborem płytek o odpowiedniej kolorystyce, armatury łazienkowej i atrakcyjnych dodatków. Ciekawie ułożone ręczniki, czyste wnętrze i dużo światła – to głównie te czynniki zwracają uwagę w pierwszej ocenie. Ale centralnym punktem tego pomieszczenia jest lustro do łazienki, które w połączeniu z oświetleniem ułatwi codzienną, poranną toaletę. Zarówno paniom, jak i panom.

lustro podświetlane LED

 

Dlaczego lustro do łazienki z oświetleniem LED?

Dlaczego warto rozważyć zakup lustra do łazienki z oświetleniem LED? Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo energooszczędne, ale i żywotne. Aby oświetlenie lustra nie raziło w oczy, ani nie było zbyt słabe, należy wybrać solidnego producenta luster podświetlanych. My możemy powiedzieć najwięcej o naszych lustrach. Zostały one zaprojektowane zgodnie z nowoczesnym designem, w stylu minimalistycznym. Wysoka jakość komponentów, takich jak tafle szkła, oświetlenie LED czy zasilanie wpływa na wygląd, ale także świecenie wzoru na lustrze.

 

Lustra LED do łazienki na wymiar

Istotne jest, aby lustro dostosować do własnej łazienki. W związku z tym postawiliśmy na indywidualną produkcję luster w kilku wzorach do wyboru. Dzięki temu możesz wybrać lustro LED według upodobań albo kierując się aranżacją i wymiarami łazienki, która jest urządzana. Odpowiedni wymiar oraz wybrana barwa świecenia (biały ciepły, biały zimny, biały neutralny lub barwa 3in1) to kluczowe zalety luster na zamówienie firmy SOLED. Poza tym, dodatkowo w lustrach możemy wykonać fazowanie krawędzi i zastosować dotykowy włącznik umożliwiający włączanie oświetlenia LED mokrymi dłońmi.

lustro do łazienki, przed którym stoi kobieta w różowym ręczniku i próbuje odkręcić kran

 

Kilka szczegółów na temat lustra marki SOLED

Na rynku występuje wiele luster z oświetleniem. Niektóre wykorzystują świetlówki, w innych natomiast zastosowano oświetlenie LED. Tworząc własny model staraliśmy się zadbać o jakość świecenia i precyzję wykonania. W związku z tym, do produkcji wybraliśmy przetestowane przez lata działalności taśmy LED.

W wielu konkurencyjnych lustrach światło „wycieka” po obwodzie. Prezentuje się to dość ciekawie. W ten sposób tworzy się za lustrem łuna światła.

WażneJeśli jednak zależy nam na dobrym doświetleniu twarzy, to światło powinno być skierowane do przodu. Dlatego w lustrach marki SOLED zadbaliśmy o ukrycie komponentów oświetleniowych i skupienie całego światła na osobę stojącą przed lustrem.

Inną często spotykaną cechą (naszym zdaniem – wadą) w lustrach do łazienki z oświetleniem jest to, że użyte diody LED są bardzo widoczne. W efekcie widzimy pojedyncze punkciki świetlne, które nie prezentują się najlepiej. Aby temu zapobiec opracowaliśmy specjalny sposób rozpraszania światła, w związku z czym wzór jest podświetlony praktycznie jednolicie.

lustro łazienkowe led zimne w nowoczesnej łazience, w której znajduje się także podświetlenie fug oraz półka szklana LED

 

Półka LED pod lustro do łazienki

Pod lustra do łazienki lub we wnękach, jako element dodatkowy, można domontować półki szklane z oświetleniem. Zaletą takiej półki świetlnej jest jej wysoka energooszczędność i ciekawy design, będący połączeniem szkła i aluminium. Półka, mimo swojego podświetlenia, nie powoduje nagrzewania kosmetyków czy perfum, więc nie wpłynie to negatywnie na ich zawartość.

Skonfiguruj półkę LED pod lustro do łazienki
Wybierz wymiary, grubość szkła, barwę świecenia półki i poznaj wycenę półki LED na wymiar.
Skonfiguruj

 

Gdzie kupić lustro do łazienki z oświetleniem LED?

Lustra do łazienki z oświetleniem i półki szklane LED są wykonywane na wymiar, więc jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skorzystaj z kreatorów, dzięki którym dostaniesz od nas indywidualną, niezobowiązującą wycenę.

Lustro łazienkowe z oświetleniem LED na wymiar
Skorzystaj z konfiguratora luster: wybierz kształt, wzór, wymiary, barwę świecenia i poznaj wycenę spersonalizowanego lustra.
Skonfiguruj