Nowoczesne lustra LED to coraz popularniejsze produkty z oferty SOLED. Dotąd proponowaliśmy lustra z podświetlanymi wzorami do łazienki, do wizażu z żarówkami LED oraz do przedpokoju z podświetlanymi akcentami. Nasi klienci poszukiwali jeszcze jednego typu luster, a mianowicie lustra 3D. W związku z tym, w grudniu 2013 wprowadziliśmy lustro 3D z oświetleniem LED Infinity Mirror na stałe do naszej oferty.

lustro 3d z efektem głębi

 

Zastosowanie lustra 3D z efektem głębi

Lustro 3D to zwierciadło, które tworzy iluzję nieskończoności. Dzięki opracowanemu sposobowi podświetlenia, na tafli szkła zauważymy ciąg punkcików świetlnych, które sprawiają wrażenie głębi. Efekt prezentuje się znakomicie i przy pierwszym spojrzeniu każdy, choć przez chwilę, zastanawia się: „jak to zostało zrobione?”.

lustro 3D z efektem głębi, przed którym stoi mężczyzna robiący zdjęcie lustrzanką

Niezwykłe lustro 3D LED Infinity Mirror można stosować w tych samych miejscach, gdzie montuje się standardowe lustra, czyli np. w łazienkach, holach i przedpokojach.

WażneNależy pamiętać, że lustro jest dość futurystyczne i nie będzie pasowało do każdego wnętrza. Ale jako element nowoczesnej łazienki – dlaczego nie?

Zresztą, sam zobacz, jak nasze lustro z efektem głębi może prezentować się w łazience.

lustro 3D efekt glebi w łazience - wizualizacja

 

Lustro 3D na wymiar

Jako producent wykonujemy lustra 3D LED na każdy wymiar. Możesz wybrać jedną z dwóch barw świecenia (białą zimną lub białą ciepłą) bądź wersję RGB – wielokolorową.

lustro z efektem głębi z podświetleniem białym

Co więcej, dzięki własnej produkcji możemy wykonać lustro w odmienny sposób, np. tworząc z niego blat w stoliku. Dzięki temu powstanie świetny mebel do klubu albo pubu. Lustro z efektem głębi pasuje też do pokoju zbuntowanego nastolatka. Zawsze jednak wszystko zależy od całościowego wystroju wnętrza.

 

Dotykowy włącznik w lustrze 3D

To kolejna ciekawa zaleta lustra marki SOLED. Zastosowaliśmy w nim podświetlany włącznik dotykowy. Jednym dotknięciem włączysz oświetlenie w lustrze przebywając nawet w bardzo ciemnym pomieszczeniu. Tego typu włączniki będziemy stosować także w lustrach z podświetleniem LED.

(Obecnie nie stosujemy już włączników dotykowych w lustrach 3D, wykonujemy lustra z włącznikiem na przewodzie)

lustro #D z efektem głębi

 

Jeśli jesteś zainteresowany lustrem 3D, zajrzyj do sklepu: Lustra trójwymiarowe z głębią albo skorzystaj z konfiguratora:

Skonfiguruj lustro 3D na wymiar
Wybierz parametry lustra 3D np. barwę świecenia czy wymiar i uzyskaj wycenę.
Skonfiguruj