Półki podświetlane LED to pierwszy produkt firmy SOLED. Są proste, minimalistyczne, efektownie prezentują przedmioty na nich stojące i spokojnie mogą służyć jako dodatkowa lampka. Półki szklane LED stanowią alternatywę dla tradycyjnej półki w łazienkach, salonie czy sypialni. Mogą być stosowane w dosłownie każdym wnętrzu naszych mieszkań. Ale nie tylko. Półki LED świetnie spisują się w lokalach, przede wszystkim w klubach muzycznych i sklepach.

półki podświetlane led - poradnik - napis na tle zdjęcia półek podświetlonych na niebiesko, na których stoi wieża z głośnikami

 

Do czego możesz wykorzystać półki podświetlane LED?

  • do ekspozycji alkoholi – jeśli posiadasz swój pub, klub muzyczny , sklep z alkoholami lub restaurację
  • do ekspozycji produktów w Twoim sklepie – półki podświetlane LED świetnie wyglądają w drogeriach, perfumeriach
  • jako półki pod kosmetyki – nie tylko w salonie kosmetycznym, fryzjerskim czy SPA, ale też w Twojej łazience. Ważne: technologia LED nie nagrzewa się, więc nie uszkodzi kosmetyków ani nie popsuje perfum
  • jako półki pod RTV, sprzęt DVD, niewielkie wieże Hi-Fi, głośniki
  • półki na pamiątki, zabawki i elementy dekoracyjne, kolekcje trofeów, medali, zdjęcia albo misie czy samochodziki w pokoju dziecka

półka szklana led na ozdoby - stoją na niej świece kwadratowe

półki podświetlane led na kosmetyki - widok na półki umieszczone na ścianie, widok zza kwiatów

 

Jakie są wymiary półek podświetlanych LED?

Wymiary półek podświetlanych LED zależą tylko od Ciebie, ponieważ wykonujemy je na wymiar, którego potrzebujesz. Masz wpływ na długość (do 1,5 m, przy większej długości wystarczy połączyć kilka krótszych półek), głębokość (do 30 cm) oraz grubość półki (6, 8 i 10 mm).

Skonfiguruj półki LED na wymiar
Jeśli potrzebujesz półki LED skorzystaj z konfiguratora.
Skonfiguruj

 

Jakie są kolory półek LED?

Zacznijmy od tego, że półki podświetlane LED występują w wersji jednokolorowej lub wielokolorowej, zwanej inaczej RGB. W przypadku wersji jednokolorowej półka będzie świeciła na jeden kolor spośród następujących: biały ciepły, biały zimny, bursztynowy, czerwony, zielony lub niebieski.

Natomiast w opcji wielokolorowej liczba kolorów zależy wyłącznie od sterownika RGB dołączonego do zestawu. Każdy sterownik posiada wygodny pilot do zmiany: koloru i jasności oraz wyboru programu zmiany kolorów. Pilot pozwala na możliwość włączenia i wyłączenia oświetlenia.

W półkach stosujemy się sterowniki na podczerwień lub radiowe. Wśród sterowników radiowych są także takie, które posiadają piloty dotykowe z tarczą barw.

 

Półki podświetlane LED – montaż

półka szklana led zestaw

Montaż półek podświetlanych LED jest bardzo prosty. Do zamontowania potrzebna jest poziomica, wiertarka oraz wkręty dobrane odpowiednio do rodzaju ściany.

InfoPółki w różnych wymiarach możesz zakupić także w naszym sklepie internetowym: półki świetlne LED