Jesteś właścicielem, osobą zarządzającą lub odpowiedzialną za marketing i PR w lokalu, do którego przychodzą klienci? Pewnie nie raz zastanawiałeś się nad nieszablonową akcją promocyjną, która wyróżniałaby się na tle konkurencji. Jeśli po wielu godzinach spędzonych na obmyślaniu promocji stwierdziłeś, że wszystko już było, to dobrze trafiłeś! Poniżej przedstawiamy Ci pomysł, który niewielkim nakładem finansowym (kilkaset złotych) może wypromować Twój lokal w mediach społecznościowych i sprawi, że dowiedzą się o nim znajomi Twoich klientów. Poznaj lustro selfie.

 

lustra selfie qeen i selfie king

 

Moda na selfie trwa

W dobie internetu, kiedy prawie wszyscy mają konto na Facebooku, Instagramie, a nawet Snapchacie, kiedy nie ustaje moda na robienie sobie zdjęć selfie na każdym kroku i dokumentowanie każdej minuty swojego życia, promocja opierająca się na tego typu działaniach wydaje się być strzałem w dziesiątkę.
Chcemy Ci w tym pomóc i dlatego zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy lustro selfie, które stanie się narzędziem do promocji Twojego lokalu.

 

Lustro selfie do promocji Twojej firmy

To lustro z podświetleniem LED o wzorze karty do gry. Królowa przeznaczona dla kobiet, a Król – rzecz jasna – dla mężczyzn. Jak to działa? To banalnie proste. Zamawiasz lustro nazwane przez nas #selfiequeen / #selfieking na wymiar (w zależności od tego, w którym miejscu swojego lokalu chcesz je powiesić – łazienka, szatnia, bar, korytarz itp.), montujesz i angażujesz swoich klientów do robienia przy nim zdjęć.

slefieqeen lustro w szkole wizażu

Klienci będą mogli robić sobie zdjęcia selfie w tym lustrze i np. chwalić się nim w mediach społecznościowych. Jeśli nie zabraknie odpowiednich #hashtagów i @tagów lub informacji, gdzie wykonano zdjęcie, wówczas osoby, którym wyświetli się to zdjęcie „na tablicy” bez problemu zlokalizują miejsce, w którym zostało ono wykonane. Jest to pomysł na wirusowy marketing Twojej firmy i docieranie do wielu potencjalnych klientów (podobna grupa wiekowa, podobne zainteresowania, najczęściej to samo miejsce zamieszkania itp.). Mało tego – na lustrze można dodatkowo umieścić np. naklejkę z logotypem/nazwą firmy/adresem strony www, dzięki czemu lustro stanie się oryginalną formą reklamy.

Dowiedz się więcejLustro kupisz w naszym sklepie internetowym: Selfie Queen lub Selfie King 

 

Miejsca, w których ludzie mogą robić sobie selfie

Ludzie robią sobie obecnie zdjęcia #selfie i #selfiemirror w wielu różnych lokalach. Wymienimy kilka, ale niewykluczone, że jest ich więcej:

  • sklepy odzieżowe, butiki: lustro może zawisnąć w przebieralni lub w pobliżu wieszaków z ubraniami
  • fitness kluby oraz siłownie: w przebieralni lub na sali sportowej
  • salony urody: fryzjerskie, kosmetyczne, szkoły wizażu i stylizacji
  • escape roomy: po rozwiązaniu zagadki czas na selfie w ciekawym przebraniu
  • salony ślubne: w przebieralniach oraz we wnętrzu sklepu
  • drogerie: szczególnie, jeśli w sklepie wykonywane są makijaże
  • SPA i hotele
  • kawiarnie, restauracje, kluby muzyczne: lustro może zawisnąć w łazienkach lub holu, np. przy szatni

 

Pomożemy w promocji lustra selfie

Nie zostaniesz z tym sam – pomożemy Ci w tej promocji. Powiadomimy o niej na naszych stronach www, FB i instagramie, info dotrze do naszych klientów ulokowanych w całej Polsce, a nawet poza jej granicami.

 

Koszt lustra selfie

Jeśli musisz napisać plan marketingowy do tego typu akcji i uwzględnić w nim budżet finansowy, to sprawa jest bardzo prosta i przedstawia się następująco: lustro selfie kosztuje tylko kilkaset złotych (768zł) i będzie Ci służyć latami. Nie obiecujemy Ci, że Twoje zyski wzrosną o ileś %, że klienci będą walić do Ciebie drzwiami i oknami. Wiele też zależy od Twojego zaangażowania np. nagłośnienia informacji jak wykorzystywać lustro selfie i zaangażowania Twoich klientów przy robieniu sobie selfie przy lustrze.

lustro selfie queen w łazience   lustro selfie king w łazience

Naszym zdaniem taka promocja może mieć pozytywny wpływ na wizerunek i rozpoznawalność Twojego lokalu/marki, bo dzięki zdjęciom selfie dowiedzą się o nim nowe osoby (które być może staną się później Twoimi nowymi klientami). A ponadto jest innowacyjna – takiej promocji jeszcze nikt nie zrobił – możesz być pierwszy i wyprzedzić konkurencję.

WażneLustro selfie zostało przez nas opatentowane, a to oznacza, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która ma prawo produkować takie lustra. Nie bój się więc, że za chwilę wszyscy podłapią pomysł i każdy będzie się promował w ten sam sposób.

Właśnie startujemy z tym produktem i będziemy go mocno promować, więc jeśli chcesz postawić na innowacyjny pomysł i wyróżnić się na tle konkurencji, skontaktuj się z nami i bądź jednym z pierwszych, u których zawisną lustra #selfiequeen i #selfieking! : )