Gwieździste niebo to popularna dekoracja często stosowana w sypialni, salonie, łazience, pokoju dziecka. Robi wrażenie szczególnie w pomieszczeniach, takich jak kluby muzyczne, restauracje. Upiększa także wnętrza salonów kosmetycznych i SPA. Gwiezdne niebo najczęściej występuje w formie statycznej, tzn. wszystkie gwiazdy świecą jednolicie. Nie jest to jednak jedyna możliwość takiej dekoracji. Inna formą jest droga mleczna na suficie, którą można uzyskać przy użyciu zestawu z efektem migotania.

droga mleczna na suficie - gwieździste niebo - poradnik - napis na tle wizualizacji gwiezdnego nieba na suficie napinanym

 

Droga mleczna na suficie – jak uzyskać taki efekt?

Generatory LED posiadają różne funkcje. Są np. takie, które emitują światło o różnym natężeniu. Właśnie taki generator pozwolił nam na tworzenie zestawów z migotaniem gwiazd. Zasada jest prosta. Zmiana natężenia sprawia, że wybrane gwiazdy migoczą, a potem błyszczą kolejne itd. Wygląda to naprawdę bardzo ciekawie i naturalnie, sprawiając jeszcze bardziej realistyczne wrażenie nieba nocą, a nawet efektu drogi mlecznej.

generator światła z migotaniem gwiazd

Droga mleczna na suficie - zamów zestaw
Skonfiguruj zestaw gwieździstego nieba z wybranym efektem świecenia na wymiar Twojego sufitu
Skonfiguruj

Jednak najlepiej efekt migotania gwiazd zobrazować na filmie. Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów.

 

Gwiezdne niebo z efektem migotania – czego potrzebujesz?

Jak widzisz, do uzyskania efektu migotania gwiazd wystarczy wiązka światłowodów świecących końcem i generator światła LED. Liczba światłowodów wchodzących do takiego generatora jest ograniczona, ale nic nie stoi na przeszkodzie wykorzystania dodatkowego źródła światła, np. takiego, które emituje światło jednostajne albo w wielu kolorach. To wszystko sprawi, że Twoje gwiezdne niebo będzie niepowtarzalne i nie do podrobienia. A montaż drogi mlecznej przeprowadza się tak samo, jak każde inne gwieździste niebo.

wizualizacja gwiezdnego nieba na suficie w łazience

Info

Jak Ci się podoba droga mleczna na suficie? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzu. A zestawy gwiezdnego nieba z efektem migotania oraz inne gwiaździste nieba znajdziesz w naszym sklepie internetowym.