Stanowisko do makijażu jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu kosmetycznego, autorskiej pracowni wizażysty lub stylisty, eventów modowych oraz szkół makijażu.  Dotąd spośród produktów marki Soled Mirror wizażystki oraz blogerki kosmetyczne mogły wybierać upragniony model lustra z oświetleniem przystosowanym do kreowania perfekcyjnego make up’u. Jednak osoby zajmujące się makijażem często poszukiwały czegoś więcej – kompleksowego stanowiska do wizażu. Tak powstał nasz najnowszy projekt – stanowisko Hollywood Make Up Stand.

stanowisko do makijażu Make Up Stand

 

Duże lustro z oświetleniem ułatwiającym pracę

Duże lustro z wysokiej jakości wyselekcjonowanych tafli szkła oraz odpowiednie oświetlenie  – to priorytet w pracy nad makijażem. W stanowisku do makijażu marki Soled Mirror zadbaliśmy o te elementy w pierwszej kolejności.

WażneLedowe żarówki skutecznie okalają światłem twarz modeli, ponieważ wystawią ponad taflę lustra. Zauważysz dzięki temu wszelkie niedoskonałości skóry i precyzyjnie wykonasz swój make up.

A do tego, zadbasz o swoje oczy, bo praca w dobrym oświetleniu to konieczność, aby Twój wzrok nie czuł się nadwyrężony. Ponadto, sam/a zdecydujesz o barwie świecenia. Proponujemy Ci kolor biały ciepły lub biały neutralny. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych upodobań.

 

Oszczędność pieniędzy na rachunkach

Tak jak we wszystkich lustrach marki Soled Mirror, także i w stanowisku do wizażu zastosowaliśmy żarówki LED, które są technologią o wysokiej energooszczędności. Jedna żarówka LED pobiera tylko 3W.

stanowisko do makijażu - realizacja

 

Wysoka ergonomia pracy w komfortowym porządku

W stanowisku do makijażu nie może zabraknąć blatu i wygodnej szuflady. Na blacie ustawisz aktualnie używane kosmetyki i przybory, a po skończonej pracy wszystkie swoje pomoce możesz schować do wysuwanej jednym dotknięciem szuflady z samodomykiem BLUM. To sprawi, że Twoje stanowisko pracy zawsze będzie uporządkowane, a w szufladzie znajdziesz wszystkie swoje kosmetyczne skarby.

stanowisko-do-makijazu-toaletka

 

Wygodne podłączenie sprzętu do stylizacji bez szukania gniazdek

Stanowisko do makijażu nie może obejść się bez gniazdek elektrycznych.

InfoW stanowisku wbudowaliśmy aż 2 podwójne gniazdka, więc w wygodny sposób podłączysz: prostownice, lokówki, suszarki i inny sprzęt, którego aktualnie potrzebujesz do pracy.

To szczególnie przydatne, gdy w pomieszczeniu brakuje gniazdek i musisz poszukiwać miejsca do podłączenia swojego sprzętu do stylizacji. Funkcję tę docenią szczególnie: szkoły do wizażu, organizatorzy eventów modowych i makijażowych oraz salony fryzjerskie.

 

Stanowisko do makijażu – biel i minimalizm

Wizażyści, styliści, makijażyści cenią piękno. Dlatego stanowisko Hollywood Make Up zaprojektowaliśmy w stylu minimalistycznym stawiając na klasyczną, modną biel. Całość dopełniły chromowane nóżki. Ale kluczowym elementem pięknego stanowiska do makijażu jest piękne lustro z kulistymi, delikatnymi żarówkami, które również prezentują się bardzo wyrafinowanie. Tym samym, stanowisko nie tylko zwiększy wygodę pracy przy stylizacji i wizażu, ale i będzie stanowiło modny mebel Twojej pracowni, salonu czy szkoły wizażowej.

InfoJeśli jesteś zainteresowana/y stanowiskiem do makijażu marki Soled Mirror napisz na soled@soled.pl.